Přidat k oblíbeným   info@intrading.cz   info@balkony.cz   tel.: (420)  777 151 205     Úterý, 21. září 2021        

zasklívání pergol, pergoly, zasklívání lodžií, zahradní zastřešení, pergola


Jedná se o moderní designově vypracovaný zasklívací systém, absolutně bezúdržbový a cenově dostupn

Zasklívání lodžií 

 

 

Zasklívací systém z bezpečnostního tvrzeného skla Zasklívání lodžií
 

zasklívání pergol, pergoly, zasklívání lodžií, zahradní zastřešení, pergola


tloušťky 6 mm  a hliníkových profilů pro zasklení lodžií domů všech typů.

Systém lze použít pro lodžie rovné,  rohové a lodžie jednostranně či oboustranně částečně předsunuté. Hlavní výhodou je použití při   zasklení lodžií půlkulatých, kulatých. Dále je možné zasklít stavební otvor do výšky 3 m.Do všech směrů se dají skla posouvat a skládat.

Nevhodné pro zasklívání klasických balkonů zcela předsunutých, kde není možné uchytit horní pojezdovou kolejnici  ve stropním panelu.

 

Zasklívání lodžiíMezi výhody patří snadné a bezpečné mytí skel, neovlivňuje architektonický vzhled budovy, krátká doba montáže, dlouhá životnost .

 
Skleněné tabule - bezpečnostní tvrzené sklo zn. RESTEX  tl. 6 mm, hrany zabroušené. splňuje základní požadavky  podle nařízení vlády č. 178/1997 Sb., konkretizované harmonizovanou ČSN 70 1570 a PN 70 1515  a je za podmínek výše uvedeného použití bezpečný.

 

Horní a spodní vedení, profily pro posuv a zajištění  skleněných tabulí – hliníková slitina AlMgSi 0,5, vyrobené dle normy DIN 1725, 1748 a ISO 9002.  Profil je opatřen práškovou vypalovací  barvou bílé barvy RAL 9016.
 
Zasklívání  lodžií
Mezi ostatní součásti patří plastové dílce vyrobené z materiálu Tiulit ML 04 a Tiulit MCH 02. Tyto plastové dílce jsou stabilizovány proti UV záření a jsou vyrobeny ve shodě zákona č. 22/1997. Dále jsou v systému použity mosazné dílce/ kolečka/, plášťové kotvy a AL nýty  SEGNOR , vyrobeny dle ISO 9002. Ostatní použité plasty jsou vyrobeny z nehořlavých materiálů.

 
Horní vedení bez vyhybky  na otáčení skel,  spodní vodící  vedení, skleněné tabule vsazené na kratších stranách do hliníkových profilů s pojezdovými vodícími kolečky /horní vedení/ a plastovými  nosným pojezdovým vedením  /dolní vedení/, profilové PVC těsnění krajních skel k utěsnění nerovností bočních stěn balkonu. Systém je zavěšen na horním vedení, které je připevněno ke stropnímu prvku lodžie kotvami do betonu. Nosná část je však na spodním vedení.

Skleněné tabule se posouvají v horním profilu k boční stěně lodžie, ke které se otočí a zajistí. Otevření může být buď jen částečné anebo úplné. Odsouvání skel je volitelné buď na jednu  druhou stranu nebo na obě strany.

Po úplném uzavření lodžie se systém zajistí proti možnosti otevření zvenčí

 

Mazání horních pojezdových koleček olejem jednou za rok   a čištění vnější strany skel umožněno posunutím a otočením skel k vnitřní boční stěně lodžie

·         do  6 m při odsouvání a otáčení skel na jednu stranu lodžie

·         výška zasklení - do 3,5 m

·         šířka tabule - cca 550 mm až 720 mm

·         tloušťka tabule - 6 mm nebo 8 mm

·         plošná /sklo/ - 15 kg

·         na běžný metr /systém/ - 25 kg.m2 /při výšce zasklení 1,5 m/

Tepelně technické a zvukové vlastnosti:

·         snížení spotřeby energie na vytápění  / provedeny autorizované zkoušky/ cca. o 35 % /součinitel prostupu tepla k = 5,21 Wm-2k-1

·         snížení prostupnosti zvuku  / provedeny autorizované zkoušky/ cca. o 30 % / Rw= 14 dB
Realizace

Systém je před realizací a montáží připraven. Vlastní realizace představuje připevnění horního profilu do stropního prvku lodžie pomocí kotev do betonů nebo šroubů, nasazení skel a připevnění spodní nosné kolejnice na zábradlí či do podlahy lodžie.  Dále může se dle přání zákazníka provést celkové zatěsnění balkonů, tj. zatěsnění otvorů v zábradlí lodžie.
Zateplení spodní části zábradlí – požární hledisko

Konstrukce výplní mezer zábradlí při zasklení lodžie lze hodnotit z hlediska požární bezpečnosti jako svislé konstrukce – stěny. Pro výplně mezer a zatěsnění zábradlí při zasklení lodžie jsou vhodné deskové materiály a konstrukce.

1.        bez nároku na jakoukoliv požární odolnost – polykarb. desky,

2.        Požární odolnost 30 min, stupeň hořlavosti A

-        Drátosklo 6 mm

-        Sádrokartonové systémy Knauf

-        Stěna s kovovou kostrou, oboustranně oplášťovaná plechy ocelovými  i hliníkovými válcovanými za tepla i za studena o jmenovité tloušťce nejméně 0,8 mm, prostor  uvnitř příky vyplněn nehořlavými hmotami z minerální vlny, plsti nebo čedičové vlny.

-     Lignátové desky min. tloušťka 5 mm

 

 zasklívání pergol, pergoly, zasklívání lodžií, zahradní zastřešení, pergola

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Modrá linka 844 158 746

SKYPE status

My status


Email:  
Heslo:  
Registrace 
Poslat heslo

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

Náš zákazník

Email:  


FormulářHeslo:  


Admin   
© copyright 2008 | www.frkal.com/ Frkal.com | all rights reserved
Seo servis